Vlog #2 Sposób na dzieciaki cz.1 i cz.2

Vlog #2 Sposób na dzieciaki cz.1 i cz.2

Nasze dzieciaki nie dają nam o sobie zapomnieć nawet na chwilkę! Nie da się ukryć, że cały nasz świat kręci się wokół nich i nawet jeśli sobie „beztrosko” vlogujemy, odgłosy ich zabawy dobiegają do nas z każdej strony. A jeśli na chwilę są cicho, w naszej głowie odbywa się cały koncert obaw, podejrzeń, strachu czy oby na pewno nic im się w tej chwili nie stało skoro przeskali krzyczeć i tupać nam z góry w sufit. Sa przecież z M., nic im nie grozi, jednak oderwać od nich myśli się nie da! Jeszcze przed chwilą biegali nam po lampach i wtykali palce w statywy, ale na potrzeby nagrania musiałyśmy ich NIEŁADNIE wyprosić. Nie wolno przecież mówić źle o najbliższych w ich obecności, haha!

Poruszamy temat problemów z wychowaniem naszych młodszych i starszych dzieci, skupiamy się na czterech zmorach każdego rodzica:

  • „nicniejedzenie”, oraz wybrzydzanie przy jedzeniu
  • pyskowanie i brak szacunku w komunikowaniu się z nami,
  • niechęć do wypełniania swoich obowiązków (sprzątanie zabawek, swoich pokojów),
  • kłótnie i bójki między naszymi dziećmi

Skoro jednak zdecydowałyśmy się o tym gadać, oznacza to, że same nie do końca sobie z powyższymi problemami radzimy 🙁 Chociaż nie ma tragedii – mamy też swoje „złote” sposoby, a nawet metody, które ZAWSZE DZIAŁAJĄ!

Dlatego gorąco zachęcamy do obejrzenia filmów, oraz bardzo prosimy o konstruktywne komentarze! Będzie nam niezwykle miło jeśli skomentujecie ten post i podzielicie się swoimi „sposobami na dziedziaki”!

Dodaj komentarz

Zamknij

O której kawa?!