Ewka dzień #270-273

Ewka dzień #270-273

Poniedziałek dzień #270

Poniedziałek zaczęłam od aktywności na dworze. Postawiłam na bieganie. Przebiegłam całkowicie inną trasę i zrobiłam około 3 km. Pogoda coraz bardziej zachęca do aktywności na świeżym powietrzu. Polecam i zachęcam do takiej aktywności, bo ile można siedzieć  w czterech ścianach?! Wiosno przybywaj.

Wtorek dzień #271

Tym razem zostałam w domu i zrobiłam 15 minutowy trening z gumami. Niestety po 10 minutach Internet zaczął mi nawalać i musiałam przerwać!!! Zrobiłam kilka ćwiczeń z pamięci.

Środa i czwartek – bez ćwiczeń!!!

Piątek dzień #272

Dzisiaj powinnam zrobić mocne kardio ale nie mam weny na takie ćwiczenia. Dzisiaj wybrałam skalpel Ewy Chodakowskiej. Zapomniałam jaki ten trening jest fajny. Jutro z pewnością będę czuła każdy mięsień. Lubię to. Trening dostępny na www.beactivetv.pl po wcześniejszym wykupieni abonamentu.

Sobota- bez ćwiczeń!!!

Tak jak mówiłam po wczorajszym treningu najbardziej czuje mięśnie ud.

Niedziela dzień#273

Dzisiaj Werka nie dała mi możliwości poćwiczyć w ciągu dnia więc ćwiczyłam wieczorem. Rozgrzałam się tańcem. ( https://www.youtube.com/watch?v=f6dB0v_0yGM ). Bardzo fajna rozgrzewka pod warunkiem, że parę razy go wykonasz. Ja wyglądałam dość pokracznie . Jako mój główny trening wybrałam ,,Turbo spalanie ‘’ od Centrum sportowca ( https://www.youtube.com/watch?v=YvGXXB__syA&t=185s ).  Trening bardzo przyjemny.

Dodaj komentarz

Zamknij

O której kawa?!