Ewka dzień #274-278

Ewka dzień #274-278

Poniedziałek dzień #274

Mój dzisiejszy trening angażował głownie pracę pośladków oraz ud. Zrobiłam dwa świetne trening. Pierwszy z nich z użyciem gumy fitness ( https://www.youtube.com/watch?v=2PCn_pXp7 )Jeżeli nie masz gum możesz ten trening wykonać bez nich, będzie on po prostu łatwiejszy w wykonaniu. Drugi zestaw to ćwiczenia od MelB. Uwielbiam ten trening. Pośladki ostro palą.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wtorek dzień#275

Dzisiaj postawiłam na ćwiczenia angażujące pracę mięśni brzucha. Mój trening trwał około 20 minut. Treningi były dosyć mocne (zwłaszcza ten drugi ) ale dałam radę. Pierwszy zestaw to trening z Qczajem (https://www.youtube.com/watch?v=T3gAj569T-E ). Bardzo pozytywny człowiek i świetny trening. Z pewnością poczujesz każdy mięsień, ja poczułam. Kolejny trening wykonałam z myfitness

(https://www.youtube.com/watch?v=zQH9HCunuUw  ). Trening składa się z trzech serii która składa się z trzech różnych ćwiczeń. Każda seria wykonywana jest dwa razy. Jest ogień.

Środa- bez treningu!!! (mięśnie brzucha a bardziej blizny bolały)

Czwartek dzień #276

Dzisiaj padłam na twarz przy treningu Ewy Chodakowskiej ,,Slim Fit”. Trening bardzo wymagający, bardzo spokojny ale bardzo męczący. Czułam najbardziej uda. Nadal mi drżą. Program ten skład się z około 30 różnych ćwiczeń. Najpierw wykonuje się pełne powtórzenia a następnie pulsacyjne. Trening idealny jeżeli chcesz wysmuklić swoje ciało. Trening dostępny na www.beactivetv.com

Piątek dzień #276

Piątek spokojnie jeżeli chodzi o ćwiczenia. Po ,,Slim Fit” jedynie co byłam wstanie zrobić to 100 brzuszków i 15 minutowy trening ramion od Natalii Gackiej (https://www.youtube.com/watch?v=THrqVTpqA0Y ). Nadal z małym obciążeniem ale było dobrze.

Sobota  dzień #277

W tym dniu bez większych ćwiczeń fizycznych., jedynie spacer i relaks w spa.

Niedziela dzień #278

Ten dzień również bez wybranego zestawu ćwiczeń. Było pływanie i spacer.

Dodaj komentarz

Zamknij

O której kawa?!